[ Strona główna / ] Aktualizacja: 19 maja 2023 20:46

19 maja 2023 Piknik rodzinny

Zapraszamy Rodziny na PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się w dniu 01.06.2023 r. o godz. 15.00 w ogrodzie przedszkolnym

Sprawy organizacyjne związane z piknikiem

Prosimy Rodziców o punktualne przybycie w dniu pikniku o godz. 15.00 i odebranie dzieci od nauczycieli grup.
Dzieci będą mogły korzystać z atrakcji w ogrodzie tylko w obecności Rodzica. Dzieci nieodebrane o godz. 15.00 pozostaną pod opieką nauczyciela w sali przedszkolnej.

Ze względów organizacyjnych, ogród udostępniony będzie od godziny 15.00.

Rada Rodziców zaproponowała, aby każda rodzina na piknik przyniosła kawałek ciasta, które po porcjowaniu będzie sprzedawane za symboliczną kwotę.

Na pikniku będzie również Loteria fantowa. Jeśli państwo macie możliwość wzbogacić loterię o drobne gadżety, to prosimy o dostarczenie ich do przedszkola do dnia 26.05.23r.

Bardzo dziękujemy Rodzicom, którzy już wzbogacili naszą loterię. Zebrana kwota ze sprzedaży ciast i losów, przeliczona przez Radę Rodziców, będzie przeznaczona na dofinansowanie atrakcji dla dzieci.