[ Strona główna / ] Aktualizacja: 13 marca 2023 22:33

13 marca 2023 Warsztaty ekologiczne - Gr. IV

Dzieci z grupy IV brały udział w warsztatach ekologicznych w ramach programu BIZNES KONTRA SMOG prowadzonych przez mamę Kacpra i panią Monikę. Przedszkolacy brali udział w eksperymentach badających właściwości powietrza oraz wyjaśniających czym jest smog, dlaczego powstaje i jakie niesie zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi.

Dzieci oglądnęły filmy edukacyjne ukazujące główne przyczyny powstawania zanieczyszczeń naszego środowiska oraz zapobiegania nim.

Utrwaliły zdobytą wiedzę podczas gry „Segreguj odpady” i odpowiedzi na pytania quizu ekologicznego.

Serdecznie dziękujemy paniom prowadzącym warsztaty za zaangażowanie, ciekawe przedstawienie tematu kształtującego postawy ekologiczne oraz upominki dla wszystkich dzieci.