[ Strona główna / ] Aktualizacja: 25 października 2018 19:15

25 października 2018 Wyjazd na spektakl "Skrzydlaty odlot" w wykonaniu Teatru Kultureska - Gr. III i IV

Dzieci z grupy III i IV obejrzały przedstawienie muzyczne „Skrzydlaty odlot” w wykonaniu aktorów teatru Kultureska.

Poprzez dobrą zabawę dzieci miały szansę pogłębić swoją świadomość ekologiczną. W akcję spektaklu wplecione były treści związane z tematem smogu, niskiej emisji i ochrony powietrza.

Dzieci dowiedziały się jakie są główne przyczyny powstawania smogu, a także jego szkodliwość dla naszego zdrowia.

Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w spektaklu – stając się uczestnikami rozgrywającej się akcji, były zapraszane na scenę przez aktorów.

Spektaklowi towarzyszyli roztańczeni i rozśpiewani aktorzy w kolorowych kostiumach,  ruchome światła i efekty specjalne!