[ Strona główna / ] Aktualizacja: 26 listopada 2018 21:21

26 listopada 2018 Dzień Pluszowego Misia

W poniedziałek 26 listopada w przedszkolu był Dzień Misia. Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł w towarzystwie swojego ulubionego misia.

Małe, duże, nowe, troszkę już zniszczone, białe, czarne, kolorowe...wszystkie pluszaki były  w centrum zainteresowania. Od samego rana dzieci uczestniczyły w zabawach ze swoimi misiami. Dzieci opowiadały o swoich pluszowych przyjaciołach, ćwiczyły z nimi, tańczyły, śpiewały im "misiowe" piosenki. Słuchały opowieści o niedźwiadkach - tych prawdziwych     i bajkowych. Przede wszystkim tuliły swoje maskotki i "słuchały ich sekretów. Tworzyły dla nich domki - z własnego ciała i klocków. Przedszkolaki malowały też portret swojego ulubionego misia, wyklejały misie z kolorowego papieru czy kolorowały „misiowe kolorowanki”. Cały dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu. Wszyscy wspaniale się bawili - i dzieci i "misie".