[ Strona główna / ] Aktualizacja: 6 lutego 2019 14:44

6 lutego 2019 Wyjście do Szkoły Muzycznej na przedstawienie teatralne - Gr. III i IV

W środę dzieci z grupy III i IV były w Szkole Muzycznej na  przedsawieniu teatralnym. Wrocławski Teatr In Art przedstawił spektakl pt. "Baśnie polskie", składający się z trzech przedstawień: "Szewczyk Dratewka", "Żywa Woda", "Złota Kaczka".

Przygody bajkowych bohaterów wprowadziły dzieci w świat w którym  dobro zwycięża zło a bohaterstwo i odwaga zostaje nagrodzona.

Dobre serce szewczyka Dratewki sprawiło, że zwierzęta przychodzą mu z pomocą w godzinie najcięższej próby. Pewien młodzieniec zdobywa uzdrawiającą wodę dla chorej matki tylko dlatego, że nie ulega pokusom bogactwa i sławy, a ubogi czeladnik w „Złotej Kaczce” odrzuca takie bogactwo, którym nie można się dzielić, w zamian otrzymując proste lecz szczęśliwe życie.