[ Strona główna / ] Aktualizacja: 3 czerwca 2019 15:11

3 czerwca 2019 VI Przegląd Teatrzyków Mamy i Taty w kinie "Sfinks"

Grupa Rodziców z naszego przedszkola zrobiła dzieciom niespodziankę i przygotowała spektakl teatralny pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”.

W teatrzyku wystąpiły również absolwentki przedszkola: Kasia B. Magda K. Wiktoria Z. Zosia K. i Helenka. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały spektakl nagradzając aktorów brawami.

W tym samym dniu Rodzice zaprezentowali „Księżniczkę na ziarnku grochu” na VI Przeglądzie Teatrzyków Mamy i Taty w Klubie „Sfinks”.

Przegląd sponsorowany był przez Radę Dzielnicy Nowa Huta. Wszystkie występujące grupy teatralne otrzymały dyplom i zabawki dla przedszkolaków.

Serdecznie dziękujemy za piękne przedstawienie i otrzymane zabawki.

Składamy podziękowania dla: mamy Marysi z gr. II, mamy Hani i Filipa z gr. II i IV, mamy Marcina i Karola z gr. I i IV, mamy Madzi i Michała z gr. I i III, taty Tadzia z gr. I oraz dla siostry: Artura, Kingi, Marysi, Tadzia, Marcina i Karola.