[ Strona główna / ] Aktualizacja: 4 czerwca 2019 15:15

4 czerwca 2019 Piknik Rodzinny w ogrodzie przedszkolnym
[]
Zobacz galerię

W  naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny w ogrodzie przedszkolnym. Zgromadzonych gości przywitała pani dyrektor, podsumowując pracę przedszkola i dziękując rodzicom za współpracę. Następnie dzieci zaprezentowały przedstawienie pt. "Legenda o Wandzie".

Po części oficjalnej, dzieci rozeszły się do rodziców i korzystały z licznych urządzeń na terenie ogrodu: dmuchanych zjeżdżalni, karuzeli, tarczy z rzutkami oraz sprzętów ogrodowych. Można było również pomalować twarz, puszczać bańki mydlane, rysować kredkami oraz pisakami na folii rozciągniętej pomiędzy drzewami. Młodsze dzieci mogły korzystać z przedszkolnych pojazdów. Dzieci zdobywały też punkty w konkurencjach sportowych, a wykonanie tych zadań uprawniało do odbioru waty cukrowej. Dla głodnych i spragnionych, pracownicy przedszkola przygotowali: fasolkę, kompot i lemoniadę. Rada Rodziców zorganizowała kiermasz ciast upieczonych przez chętnych rodziców. Była również loteria fantowa, w której każdy los był wygrany. Zebrane pieniądze z loterii oraz sprzedaży ciast Rada Rodziców przeznaczyła na dofinansowanie wycieczki lub innej atrakcji dla dzieci.

Dziękujemy Tacie Tadzia oraz mamie Jagody z Gr. I za podarowanie fantów na loterię oraz całej Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu pikniku oraz sprzedaż ciast.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i wesołą, wspólną zabawę.