[ Strona główna / ] Aktualizacja: 10 czerwca 2019 20:28

10 czerwca 2019 Rajd hulajnogowy - Gr. III

Dzieci z grupy III zostały zaproszone przez Nauczycielki SOSW nr 4 Filia os Zielone oraz Fundację "Od Początku" na V  Wyścig Hulajnogowy o Puchar "ZIELONEGO", który odbył się na Stadionie MOS Wschód.

Po uroczystym przywitaniu dzieci w grupach 5-6 osobowych uczestniczyły w wyścigu na hulajnodze. Była radość i doping z kolorowymi pomponami. Wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami - każdy otrzymał medal, dyplom i siatkę upominków a cała grupa puchar. Chwila odpoczynku w cieniu, łyk wody i dalszy ciąg atrakcji. Dla chętnych: malowanie twarzy, zabawy balonami, poczęstunek i wesołe "zabawy" na dmuchanym zamku.

Dziękujemy Pani Ziutce, Pani Agnieszce, Filipowi i Danielowi oraz Całemu Gronu  SOSW za zaproszenie i wspaniałą zabawę:)