[ Strona główna / ] Aktualizacja: 28 listopada 2019 21:08

28 listopada 2019 Międzyprzedszkolny konkurs piosenki „Zaśpiewaj razem z nami” - Gr. IV A i IV B

Dziś w przedszkolu nr 94 im. Janka Muzykanta odbył się Międzyprzedszkolny konkurs piosenki „Zaśpiewaj razem z nami”. Każde przedszkole biorące udział w konkursie mogło wytypować dwoje solistów.

Nasze przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki - Zuzia Ł. z Gr. IV B, która zaśpiewała piosenkę Moniki Kluzy „Od morza aż do Tatr”, oraz Wiktoria N. z Gr. IV A, prezentując utwór pt. „Jesienna pogoda” również autorstwa Moniki Kluzy.

Poziom występów był wysoki i bardzo wyrównany. Wszystkie dzieci godnie reprezentowały swoje przedszkole. Uczestnicy otrzymali książeczki i naklejki, a na ostateczny wynik konkursu trzeba jeszcze poczekać ok. 2 tygodnie.

Dziękujemy naszym uzdolnionym solistkom za piękny występ i nadal trzymamy kciuki…