[ Strona główna / ] Aktualizacja: 13 stycznia 2020 21:04

13 stycznia 2020 Rodzinne kolędowanie

W tym roku po raz kolejny rodzice i dzieci z naszego przedszkola brały udział w  przeglądzie „Rodzinne kolędowanie” organizowanym przez Przedszkole 107 "Słoneczne nutki” we współpracy z Radą Dzielnicy XVIII. Występy odbyły sie na scenie sali ART ZONE Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida os. Górali 4.

Przegląd  Grup Kolędniczych adresowany jest do dzieci uczęszczających do Samorządowych Przedszkoli położonych w Dzielnicy XVIII Miasta Krakowa i ich rodzin.

Reprezentanci naszego przedszkola zaśpiewali pastorałkę "On jest królem" Baśniowej Kapeli.

Serdecznie dziękujemy występującym Rodzinom za zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu.:

- mamie Karola – z gr. II oraz jego siostrze Wiktorii;

- mamie Amelki K. z gr. IVB i Mai z gr. I oraz Mai;

- tacie Tadzia z gr. II oraz Tadziowi;

- mamie Zuzi z gr. IVB oraz Zuzi;

- mamie Michała z gr. IVB i Madzi z gr. II oraz dzieciom;

- mamie Elizy z gr. IVA i Kamilki z gr. I oraz Elizce;

Za udział, przedszkole otrzymało pięknego Anioła i dzwonki dla dzieci na tubach - zestaw diatoniczny, a występujące dzieci książeczki.