[ Strona główna / ] Aktualizacja: 21 stycznia 2020 14:02

21 stycznia 2020 Dzień Babci i Dziadka

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka co roku jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu naszego przedszkola. W tym roku również dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków.

W programie artystycznym dzieci przedstawiły Jasełka, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. To były naprawdę wyjątkowe chwile pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

Galerie zdjęć z tej uroczystości:

Dzień Babci i Dziadka - Gr. I

Dzień Babci i Dziadka - Gr. II