[ Strona główna / ] Aktualizacja: 6 lutego 2020 16:03

6 lutego 2020 Warsztaty "Bezpieczny internet" - Gr. IV A

W drugim tygodniu ferii, dzieci z grupy IV A uczestniczyły w warsztatach przygotowanych przez nauczycielki  grupy pt. "Bezpieczny internet".

Warsztaty zorganizowane były w związku z przypadającym 11 lutego Dniem Bezpiecznego Internetu. Celem zajęć było zapoznanie dzieci z bezpiecznym i odpowiedzialnym korzystaniem z nowoczesnych technologi.

Dzieci wysłuchały bajki pt. "Żarłoczna gra", oglądnęły film edukacyjny pt. "Tajemniczy przyjaciel", dyskutowały na temat korzyści i zagrożeń korzystania z komputera i internetu, wykonały rysunki pt. "Bezpieczni w sieci".

Podsumowaniem warsztatów było dzielenie się swoją wiedzą z przedszkolakami grupy IV B oraz zorganizowanie dla rodziców wystawy prac plastycznych.