[ Strona główna / ] Aktualizacja: 23 września 2020 19:42

23 września 2020 Dzień przedszkolaka 2020

W środę świętowaliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Wszyscy otrzymali imienne bilety wstępu na tę imprezę, która rozpoczęła się obejrzeniem przedstawienia z cyklu spektakli Festiwalu FOTEL.

Następnie dzieci uczestniczyły w atrakcjach przygotowanych w swoich grupach.

Starszaki tańczyły energetyczną „Zumbę” przy muzyce, potem przyszedł czas na zabawy w ogrodzie. Dzieci z grupy III zaczęły od zabawy tropiącej. Młodsze grupy puszczały bańki mydlane. Wszyscy bawili się wesoło w zabawy integracyjne z chustą animacyjną. Były również konkurencje sportowe i tory przeszkód, kopanie piłką do bramki czy rzuty piłką do kosza.

Na koniec dzieci otrzymały słodką niespodziankę, a w ciągu całego dnia nie zabrakło zdrowych przekąsek w postaci różnych owoców.

Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim dzieciom spełnienia marzeń, uśmiechu na twarzy i dobrej zabawy przez cały rok!

Zobacz galerie:

Dzień przedszkolaka - Gr. I