RUS | GER | ENG
* strony zaktualizowane
Prowadzenie WWW:
Jolanta Pawełczyk

Strona techniczna:
Przemysław Pawełczyk

Page Ranking Tool

Logo Nowej Huty

Wspomogła finansowo:
Piknik rodzinny 2013
Dni Nowej Huty 2013
Modernizację schodów
Modernizację chodnika
[ Strona główna / Konkursy - Archiwum 2008/2009 ]Aktualizacja: 18 marca 2013 r.


27 maja 2009 r. Brzechwałki 2009
[] Dzieci z grupy IV wzięły udział w XII Przeglądzie Twórczości Artystycznej Grup Przedszkolnych i Teatrzyków Rodzinnych "Brzechwałki 2009" zorganizowanym przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida - Klub "Kuźnia". Nasi mali artyści pokazali się z jak najlepszej strony prezentując legendę "O Królewnie Wandzie". Wysiłek przedszkolaków został nagrodzony przez jury wysoko - zdobyliśmy drugie miejsce. Wspólną nagrodą, którą dzieci otrzymały za swój sukces, jest bezpłatne wejście do Krainy Zabaw Dziecięcych "ANIKINO". Oprócz niej każde z dzieci otrzymało drobny upominek.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: konkurs | przegląd artystyczny | ośrodek kultury ]
20-24 kwietnia 2009 r. Tydzień ekologiczny w przedszkolu
[] W czwartek na terenie przedszkola odbył się konkurs "Przedszkolak to wie". Dzieci z grupy III i IV przygotowały krótkie inscenizacje związane z tematem, a później były zabawy i konkursy. Wszystkie dzieci wykazały się znakomitą wiedzą przyrodniczo-ekologiczną.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: konkurs | ekologia ]
18 marca 2009 r. Konkurs o Nowej Hucie
[] W ramach obchodów 60 lecia Nowej Huty zorganizowaliśmy w przedszkolu konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pt. "Ciekawe miejsca w Nowej Hucie". W konkursie wzięło udział trzynaście "zespołów". Wszystkie prace były przemyślane i bardzo ciekawe. Postanowiliśmy nagrodzić wszystkich, którzy wzięli w nim udział. Prace można obejrzeć w przedszkolu i naszej internetowej galerii.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: konkurs | nowa huta ]
16 października 2008 r. Bezpieczny przedszkolak
[] W naszym przedszkolu odbył się konkurs pt. "Bezpieczny przedszkolak". W konkursie uczestniczyły również sześciolatki ze Szkoły Podstawowej nr 37 i Przedszkola nr 99. Dzieci prezentowały swoją wiedzę z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach oraz właściwego zachowania w sytuacjach nietypowych, zagrażających ich bezpieczeństwu. Konkurs połączono z zawodami sportowymi, w trakcie których miały okazję wykazać się sprawnością fizyczną.


(brak albumu)

[ Kategorie: konkurs | bezpieczeństwo | sport | szkoła ]