* strony zaktualizowane

Dni Nowej Huty 2013
Modernizację schodów
Modernizację chodnika
[ Strona główna / Konkursy - Archiwum 2009/2010 ]Aktualizacja: 18 marca 2013 r.

8 czerwca 2010 r. Rozstrzygnięcie konkursu na kukiełkę z drewnianej łyżki
[] Konkurs na kukiełkę z drewnianej łyżki został rozstrzygnięty. Nie przyznano I miejsca, lecz wszystkie dzieci otrzymały równorzędne nagrody. Prace rodziców i dzieci były bardzo piękne i pomysłowe i wzbogacą kąciki teatralne w każdej grupie.

[ Kategorie: konkurs | kukiełki ]
25 maja 2010 r. Kukiełki z drewnianej łyżki
[] Brak opisu

[ Kategorie: konkurs | kukiełki ]
[] Jak co roku w kwietniu obchodzimy Dni Ziemi. Z tej okazji podjęliśmy szereg działań zmierzających do utrwalenia u dzieci zachowań proekologicznych.

Jednym z nich był konkurs między grupami podsumowujący wiedzę dzieci pt.„Przedszkolak wie jak dbać o środowisko”.

[ Kategorie: konkurs | ekologia ]
24 kwietnia 2010 r. 19 - 26 kwietnia Tydzień ekologiczny w przedszkolu, Konkurs II
[] Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jesteśmy przyjaciółmi Ziemi”.

[ Kategorie: konkurs ekologia ]
21 kwietnia 2010 r. Konkurs na Plakat Ekologiczny
[] Brak opisu

[ Kategorie: konkurs | ekologia ]
11 grudnia 2009 r. III miejsce i wyróżnienie!
[] Znamy już wyniki konkursu Zabawka z surowców wtórnych. Spośród wielu prac nadesłanych przez nowohuckie przedszkola nagrodzono nasze dwie prace. Małgosia Bajda z grupy IV zajęła III miejsce za sympatycznego słonika, a Wiktoria Błaszczek z grupy I otrzymała wyróżnienie za przenośny odbiornik radiowy. Wielkie brawa dla nagrodzonych i Ich rodziców! (Kliknięcie w miniaturkę odeśle Państwa do działu Osiągnięcia, gdzie prezentujemy zdobyte dyplomy.)

6 grudnia 2009 r. Rozstrzygnięcie eliminacji
[] W piątek (4 grudnia) zostały rozstrzygnięte eliminacje do konkursu Zabawka z surowców wtórnych. Wszystkie dzieci, które wzięły w nich udział otrzymały upominki, a rodzice dyplomy z podziękowaniami. Najciekawsze prace zostały przekazane do Przedszkola 116 - organizatora konkursu.

18 listopada 2009 r. Zabawka z surowców wtórnych
[] Zakończyły się nasze wewnętrzne eliminacje do konkursu "Zabawka z surowców wtórnych", który organizuje Przedszkole 116 z osiedla Jagiellońskiego. Prace wykonane przez dzieci i rodziców są bardzo pomysłowe. Rozstrzygnięcie eliminacji odbędzie się w przyszłym tygodniu. Zapraszamy do galerii.