* strony zaktualizowane

Dni Nowej Huty 2013
Modernizację schodów
Modernizację chodnika
[ Strona główna / Ogłoszenia - Archiwum 2008/2009 ]Aktualizacja: 15 lipca 2011 r.

Zaproszenie do konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców

9 lutego 2009 r.

UWAGA KOREKTA DATY!
Zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w konkursie plastycznym "Ciekawe miejsca w Nowej Hucie". Technika prac dowolna - rysowanie, malowanie, wycinanie, wydzieranka lub kolaż. Format prac A3 lub A4. Prace prosimy dostarczyć do przedszkola do 10 marca. Wykonawcy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni.

Zaproszenie do kolędowania

7 grudnia 2008 r.

Dzieci z grupy III razem z nauczycielkami i rodzicami zostały zaproszone do kolędowania pod „Oknem Papieskim” (przy ulicy Franciszkańskiej). Kolędowanie odbędzie się 20 grudnia w sobotę, prawdopodobnie o godzinie 17.00. W spotkaniu uczestniczyć będą dzieci ze wszystkich krakowskich przedszkoli. Przewidziane są upominki dla dzieci. Szczegóły u nauczycieli grupy III.

20 listopada 2008 r.

Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy pt. "Jesienne igraszki". Zabawa odbędzie się w piątek 21 listopada 2008 r. o godzinie 15:30. Szczegóły podają wychowawcy grup. Życzymy miłej zabawy.

Zdjęcia do kalendarza

11 września 2008 r.

We wtorek 16 września będą robione zdjęcia do kalendarza. Dwa duże zdjęcia formatu A4 kosztują 25 złotych. W przypadku jednego zdjęcia opłata wyniesie 20 zł. Zainteresowanych rodziców prosimy o zapisywanie się u wychowawców grupy.

11 września 2008 r.

We wtorek 16 września odwiedzą nas w przedszkolu policjanci. Dzieci dowiedzą się kiedy mogą i powinny korzystać z pomocy policjanta. Poznają zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy.

Zebranie rodziców

2 września 2008 r.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 102 zaprasza rodziców 4 września 2008 r. o godzinie 16.30 na zebranie ogólne rozpoczynające rok szkolny 2008/2009. Po zebraniu ogólnym odbędą się zebrania grupowe. Prosimy o obecność. Dziękujemy.

Sprawy organizacyjne

22 sierpnia 2008 r.

1. Rok szkolny trwa od 1 września 2008 roku do 30 czerwca 2009 roku.
2. Przedszkole jest otwarte w godzinach 6.30 - 17.30.
3. Wyprawka przedszkolaka
  * pantofle
  * mały ręcznik z pętelką do powieszenia - podpisany
  * szczotka, pasta, kubek - podpisane
  * chusteczki higieniczne duża paczka.
Młodsze dzieci przynoszą również:
  * zapasowe ubranie
  * koc w poszewce - podpisane
  * piżamę - podpisaną
  * może być jasieczek lub maskotka
  * w razie potrzeby pampersy.
4. Prosimy nie kupować materiałów papierniczych. We wrześniu na zebraniu rodziców zostanie ustalona kwota na ten cel.
5. Zabieramy do przedszkola dobry HUMOR!!