RUS | GER | ENG
* strony zaktualizowane
Prowadzenie WWW:
Jolanta Pawełczyk

Strona techniczna:
Przemysław Pawełczyk

Page Ranking Tool

Logo Nowej Huty

Wspomogła finansowo:
Piknik rodzinny 2013
Dni Nowej Huty 2013
Modernizację schodów
Modernizację chodnika
[ Strona główna / Wydarzenia - Archiwum 2008/2009 ]Aktualizacja: 18 marca 2013 r.


21 czerwca 2009 r. "Niedziela z Wandą"
[] Dzieci z grupy III wzięły udział w części artystycznej pikniku rodzinnego "Niedziela z Wandą", który odbył się na świeżym powietrzu koło Nowohuckiego Centrum Kultury. Chłopcy ubrani w stroje smoków rozpoczęli występ tańcem do muzyki Ryszarda Straussa "Tako rzecze Zaratusztra", znanej również z genialnego filmu Stanleya Kubricka "Odyseja Kosmiczna 2001", po czym przeszli do dynamicznej części przedstawienia ilustrowanego muzyką "Taniec z szablami" Arama Chaczaturiana. Natomiast dziewczynki na wzór profesjonalnych zespołów folklorystycznych zatańczyły i zaśpiewały piosenkę "Jestem sobie krakowianka", której słowa chwalą piękno regionu krakowskiego.


(brak albumu)

[ Kategorie: nck | występy | ośrodek kultury ]
10 czerwca 2009 r. Kraina Zabaw Dziecięcych "Anikino"
[] Dzieci z grupy IV w nagrodę za zajęcie II miejsca w Brzechwałkach wesoło bawiły się w "Anikinie" - krainie zabaw dziecięcych. Jeszcze raz gratulujemy wygranej.


(brak albumu)

[ Kategorie: wycieczka ]
9 czerwca 2009 r. Piknik rodzinny
[] Odbył się długo oczekiwany piknik rodzinny. Słońce wyszło zza chmur, wiał lekki wiatr, więc pogoda była wymarzona, aby dzieci mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami aktorsko-wokalnymi. Najpierw starszaki zaprezentowały nagrodzone przedstawienie "O królewnie Wandzie", a następnie przyłączyły się do "Baśni o pięciu smokach". Były więc smoki, krakowianki, krakowiacy, wiatry, kolorowe ptaki, król Krak i radca. Był też pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu naszych absolwentek. Po części artystycznej można było już przejść do ogródka i sprawdzić się na zjeżdżalni, pokręcić na karuzeli, pomalować twarz, zjeść watę cukrową lub piknikową zupę. Dzieci wróciły do domu zadowolone.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: piknik rodzinny ]
2 czerwca 2009 r. Fantasy Park
[] W tym roku Dzień Dziecka obchodzony był nie galowo, a na luzie! Zamiast fantazyjnych, zabawowych strojów i tłoczenia się w przedszkolnej "balowej" sali, wszystkie przedszkolaki przebrały się w wygodne sportowe ubrania i ruszyły na wycieczkę do "Fantasy Park" w centrum handlowym Plaza Kraków. Na miejscu dzieci podzieliły się na dwie grupy. Gdy jedna z nich bawiła się na dyskotece, w prawdziwych dyskotekowych pomieszczeniach pełnych przyćmionego kolorowego światła, druga oddawała się zabawowemu szaleństwu w osobnej części Parku zawierającej m.in. "straaaaszliwą" zjeżdżalnię, tunel dla śmiałków i basen wypełniony kolorowymi piłeczkami. Odpoczynek także był przyjemnością, gdyż..., zresztą, zobaczcie zdjęcia. I tak przez dwie godziny, na zmianę... Po powrocie wszystkie dzieci zapewniały, że wybiorą się tam jeszcze raz!


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: dzień dziecka | wycieczka ]
25 maja 2009 r. Wycieczka na Łąki Nowohuckie
[] Dzieci grupy I i II poszły dzisiaj pobawić się na terenie Parku im. Stefana Żeromskiego i obejrzeć będące pod ochroną Łąki Nowohuckie. Można po nich chodzić wydeptanymi ścieżkami, albo obejść dookoła korzystając z drogi spacerowej. Droga ta nadaje się także do jazdy rowerem. Pogoda dopisała, więc dzieci wróciły uśmiechnięte, chociaż zmęczone zabawą.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: nowa huta | spacer ]
19 maja 2009 r. Wizyta w Straży Pożarnej
[] Strażak

Każdy chłopiec, nawet mały,
gdy jest zręczny, dzielny, śmiały
i jest dobrym przedszkolakiem
może kiedyś być strażakiem.
K. Różecka

We wtorek dzieci z gr II i III zwiedzały Szkołę Aspirantów Pożarnictwa na os. Zgody. Strażacy pokazali im swoje osobiste wyposażenie jak hełm, maskę tlenową, kurtkę, specjalne buty oraz "duży" i "mały" sprzęt, którym posługują się w pracy - gaśnice, nożyce do cięcia metalu, samochody itp. Strażacy pokazali również tryskającą wodą głowicę węża strażackiego. Dzieci były jednak najbardziej zafascynowane syreną i kabiną wozu bojowego. Na koniec przedszkolaki podziękowały strażakom za prezentację.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: wycieczka | nauka i technika | bezpieczeństwo ]
13 maja 2009 r. W Parku Lotników
[] Dzieci z grupy IV pojechały na wycieczkę do Parku Lotników. Podczas spaceru obserwowały rośliny rosnące w parku. Widziały również bawiące się na drzewach wiewiórki. Największą atrakcją była zabawa na nowym placu zabaw.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: wycieczka ]
9 maja 2009 r. III Nowohucki Przegląd Twórczości Artystycznej
[] W sobotę odbył się III Nowohucki Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci Przedszkolnych w ramach obchodów 60-lecia powstania Nowej Huty. Dzieci z grupy IV razem z nauczycielkami pp. Bożeną Glimos i Barbarą Kucharską oraz rytmiczką p. Moniką Wyrwą przygotowały piękną i wzruszającą wersję legendy o "Wandzie co nie chciała Niemca". Przedstawienie można było obejrzeć w sali teatralnej Nowohuckiego Centrum Kultury. Widzowie zachwycili się pięknie dobraną muzyką i nietypową interpretacją utworu. Brawa dla wykonawców! Natomiast w holu NCK wystawiono prace przedszkolaków nagrodzonych w konkursach plastycznym, fotograficznym i literackim.


(brak albumu)

[ Kategorie: przegląd artystyczny | nowa huta | występy | nck | ośrodek kultury ]
8 maja 2009 r. Wycieczka na Kopiec Wandy
[] Każde dziecko z Nowej Huty zna legendę o księżniczce Wandzie i wie, że niedaleko w Mogile znajduje się kopiec usypany na jej cześć. Usytuowany jest na wzniesieniu, więc przy dobrej pogodzie oferuje wspaniałe, panoramiczne widoki południowej części Krakowa. Tym razem na wycieczkę wybrały się pięciolatki (wraz z opieką!). Strome zbocza kopca są dla wielu zwiedzających małym wyzwaniem, pomimo szerokiej i łagodnie wznoszącej się ścieżki. Przedszkolakom jednak to nie przeszkadzało i wszyscy dzielnie wspięli się na górę. Ha! Do czasu, gdy przyszła pora zejścia! No cóż, przygody zaczynają się tam, gdzie kończą się scenariusze. Dzięki temu dzieci miały okazję nie tylko do radosnej zabawy (to już pod kopcem), ale również do poznania samych siebie mierząc się z wyzwaniami losu (zejście z kopca). A że pogoda dopisała, przedszkolaki miały również szansę poznać wartości estetyczne tkwiące w kolorowym pejzażu bliskiej i dalekiej okolicy.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: wycieczka | nowa huta ]
20-24 kwietnia 2009 r. Tydzień ekologiczny w przedszkolu
[] Wtorek Dzieci obejrzały przedstawienie pt. "Nasza Ziemia wciąż się zmienia". Nasi znajomi Miluś i Miłasia opowiedzieli przedszkolakom jak dbać o środowisko przyrodnicze.

Środa Dopisała pogoda i wszystkie przedszkolaki wzięły udział w barwnym korowodzie pod hasłem "Dbaj o Ziemię". Dzieci niosąc kolorowe balony, kwiaty i transparenty z hasłami ekologicznymi zachęcały mieszkańców do ochrony przyrody, segregowania śmieci i oszczędzania wody.

Czwartek Na terenie przedszkola odbył się konkurs "Przedszkolak to wie". Dzieci z grupy III i IV przygotowały krótkie inscenizacje związane z tematem, a później były zabawy i konkursy. Wszystkie dzieci wykazały się znakomitą wiedzą przyrodniczo-ekologiczną.

Piątek Na scenie w Alei Róż odbył się festyn proekologiczny. Dzieci z grupy IV wystąpiły z przedstawieniem "Żyj w zgodzie z przyrodą". W namiotach wystawienniczych można było obejrzeć prace plastyczne wykonane z odpadków (na wzór "coś z niczego"). Dzieci brały także udział w konkursach.
(kliknij dni tygodnia)

Zdjęcia z napisem Dni Ziemi w tle wykonała p. Agnieszka Łoś z gazety Głos - Tygodnik Nowohucki. Dziękujemy!


(kliknij nazwy dni tygodnia)

[ Kategorie: teatrzyk | ekologia | wycieczka | występy | konkurs ]
24 marca 2009 r. Czy to już wiosna?
[] Przedszkolaki marzą o zabawach w ogródku, a za oknem słońce i śnieg. Dzieci z grupy III przygotowały na przywitanie wiosny inscenizację pt. "A tulipan śpi". Razem z kolegami i koleżankami z innych grup zaśpiewały i zatańczyły. Może dziecięce czary zadziałają?


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: występy ]
20 marca 2009 r. Zawody sportowe
[] Dzieci z grupy IV zostały zaproszone do szkoły 105 na zawody sportowe pod hasłem "Żegnamy zimę, witamy wiosnę". Przedszkolaki wzięły udział w różnorodnych konkurencjach sportowych przygotowanych przez przez nauczycielki szkoły. Dzieci mogły też poznać kolegów i koleżanki z innych przedszkoli i razem z nimi przywitać wiosnę.


(brak albumu)

[ Kategorie: szkoła | sport ]
11 marca 2009 r. Wizyta w ZSO nr 5
[] W środę dzieci 6-letnie gościły w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Krakowie na os. Słonecznym. Uczniowie klas 1-3 przedstawili bajkę pt. "O babci, dziadku, wilku i kolorowych czapeczkach". Następnie dyrekcja i nauczyciele szkoły zaprosili przedszkolaki na lekcję do klasy I.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: szkoła | adaptacja szkolna ]
6 marca 2009 r. Dzień marchewki
[] Dzisiaj w przedszkolu było "Święto marchewki". Każde dziecko miało ze sobą coś w kolorze pomarańczowym - część ubrania, zabawkę np. misia, lub inny ulubiony przedmiot. Rozwiązywały zagadki o warzywach i owocach w kolorze pomarańczowym. Śpiewały i tańczyły przy piosence "Urodziny marchewki". Na koniec ze smakiem zjadły samodzielnie zrobioną surówkę z tartego jabłka i tartej marchewki.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: zdrowie ]
4 marca 2009 r. Patrol ekologiczny
[] Korzystając z pogody dzieci wybrały się na "patrol ekologiczny". Spacerując w pobliżu przedszkola zwróciły uwagę na pojemniki do segregowania śmieci. Wiedzą, do którego pojemnika wrzuca się odpady papierowe, albo przedmioty wykonane z tworzyw sztucznych lub ze szkła. Dzieci zwróciły również uwagę na dobrze oznakowane ścieżki rowerowe, ławeczki w parku i kosze na śmieci. Wracając zauważyły przebiśniegi, pierwsze zwiastuny wiosny.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: spacer | ekologia ]
18 lutego 2009 r. Słuchamy bajek
[] Dzieci i nauczycielki z grupy II włączyły się do akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Do przedszkola zostały zaproszone mamy i to one czytały dzieciom przyniesione przez siebie bajki. Dzieci słuchały z zainteresowaniem i chętnie przyprowadzały swoje mamy.


(brak albumu)

[ Kategorie: czytanie ]
9 lutego 2009 r. Ach, karnawał...
[] W karnawale, w karnawale - w karnawale same bale. Dzieci z najstarszej grupy wzięły udział w zabawie zorganizowanej przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 88. Nasze przedszkolaki wróciły bardzo zadowolone.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: karnawał | szkoła | bale ]
6 lutego 2009 r. Bal karnawałowy
[] Wczoraj odbył się w przedszkolu bal karnawałowy. Dzieci wspólnie z nauczycielkami udekorowały sale, mamy przygotowały piękne stroje, a p. Monika i p. Mateusz oprawę muzyczną. Wszyscy bawili się wesoło. Były wężyki i tańce w parach. Wybrano także Króla i Królową balu.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: karnawał | bale]
5 lutego 2009 r. Przedstawienie "W zdrowym ciele, zdrowy duch"
[] Nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie zatytułowane "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Bardzo ucieszyły się z ponownego spotkania z Miłasią i Milusiem. Grane przez aktorów postacie pokazały w jaki sposób zachowywać się, by być zdrowym i czym odżywiać się, aby nie chorować. Ponadto zachęciły dzieci do wspólnej zabawy wywołując u nich żywiołowe i pełne zaangażowania reakcje. Dziękując za tak wspaniałą zabawę, publiczność nagrodziła aktorów gorącymi brawami.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: teatrzyk | zdrowie]
4 lutego 2009 r. Cała Polska czyta dzieciom
[] W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" zaprzyjaźnione z nami uczennice Zespołu Szkół Budowlanych czytały przedszkolakom bajkę Jana Chrystiana Andersena pt. "Calineczka".


(brak albumu)

[ Kategorie: czytanie | szkoła | nasi goście ]
2 lutego 2009 r. Pierwszy numer "Gazetki Przedszkolnej"
[] Ukazał się pierwszy numer naszej "Gazetki Przedszkolnej". Opublikowaliśmy w nim listę wydarzeń minionego półrocza, rysunkowy rebus i obrazek do pokolorowania dla dzieci, oraz dwa artykuły dla rodziców zatytułowane "Jak odgonić nudę?" i "Prawa dziecka".


(brak albumu)

[ Kategorie: gazetka ]
22 stycznia 2009 r. Dzieci z wizytą u Seniorów
[] Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki odwiedziły Seniorów z Domu Opieki Społecznej na osiedlu Szkolnym. Każda grupa zaprezentowała krótki program artystyczny, po czym starszaki zaprosiły mieszkańców domu seniora do wspólnej zabawy. Na koniec dzieci wręczyły zrobione przez siebie krokusy - znak zbliżającej się wiosny. Miło było zobaczyć uśmiech na twarzach starszych ludzi.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: seniorzy ]
21 stycznia 2009 r. Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu
[] W Dniu Babci przedszkolaki zaprezentowały zróżnicowany program artystyczny. Były wiersze, piosenki i inscenizacje. Każda grupa przygotowała oddzielne przedstawienie. Było to spotkanie pełne ciepła, wzruszeń i serdeczności. Na koniec dzieci wręczyły babciom i dziadkom (również!) upominki wykonane własnoręcznie i zaprosiły gości na wspólny poczęstunek.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: dzień babci ]
6 stycznia 2009 r. Przedstawienie pt. "Leśne pułapki"
[] Do przedszkola zawitał dzisiaj teatrzyk małych form artystycznych. Aktorzy zaprezentowali dzieciom bajkę pt. „Leśne pułapki”. Przedstawienie miało duże wartości wychowawcze, ukazało bowiem przedszkolakom skutki jakie niesie zaufanie obcym osobom. Teatrzyk bardzo się wszystkim podobał.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: teatrzyk | bezpieczeństwo ]
22 grudnia 2008 r. Wigilia w przedszkolu
[] W przeddzień wigilii odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie opłatkowe i Wieczerza Wigilijna dla dzieci i pracowników przedszkola. Pani dyrektor odczytała fragment Ewangelii dotyczący Narodzenia Jezusa. Wspólnie odmówiliśmy modlitwę i połamaliśmy się opłatkiem życząc wszystkim Wesołych Świąt.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: wigilia ]
20 grudnia 2008 r. Choinka pod Oknem Papieskim
[] Z kolei dzieci z grupy III razem z rodzicami i nauczycielkami pojechały do Krakowa na ulicę Franciszkańską. Tam pod Oknem Papieskim razem z księdzem Kardynałem Stanisławem Dziwiszem kolędowały i zapaliły światełka na choince. Na uroczystość przybył też św. Mikołaj z anielskim orszakiem i obdarował dzieci upominkami.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: boże narodzenie | mikołaj | wycieczka ]
20 grudnia 2008 r. Wigilia w Nowej Hucie
[] W sobotę na Placu Centralnym odbyła się wigilia dla ludzi samotnych i ubogich. Dzieci z grupy IV umiliły ją śpiewaniem kolęd.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: występy | boże narodzenie | wigilia | nowa huta ]
19 grudnia 2008 r. Jasełka w przedszkolu
[] Jak to było w Betlejem? - opowiedziały gwiazdeczki z grupy I, aniołki z grupy II, owieczki i pasterze z grupy III oraz Józef, Maryja, kolędnicy, trzej królowie i gwiazdki z grupy IV. Dzieci grały, śpiewały i tańczyły wokół żłóbka. Na koniec zaprosiły rodziców do wspólnego kolędowania.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: jasełka ]
16 grudnia 2008 r. W księgarni Skarbnica
[] Pięcioletnie dzieci z grupy III spotkały się w znanej nowohuckiej księgarni "Skarbnica" z autorką książek dla dzieci p. Barbarą Sudoł. Autorka czytała im własne książeczki przygodowe o kogutku Ziutku, w tym "Kogutek Ziutek w Krakowie". "Ziutek to czupurny kogutek mający wielu przyjaciół, a że nie zawsze jest grzeczny, zdarza mu się popaść w niezłe tarapaty."


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: czytanie | księgarnia ]
15 grudnia 2008 r. Odwiedziny uczniów Zespołu Szkół Budowlanych
[] Odwiedzili nas uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych, znajdujących się niedaleko przedszkola. Dzieci obejrzały w Ich wykonaniu przedstawienie pt. "Bajkowe postacie w drodze do Betlejem". Były wśród nich takie postacie, jak Pinokio, Czerwony Kapturek, Dziewczynka z zapałkami, Smerfetka, Kopciuszek, Sierotka Marysia (bez krasnoludków!). Wspaniali goście zapowiedzieli kolejną wizytę w styczniu 2009 r.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: szkoła | nasi goście ]
6 grudnia 2008 r. Wizyta Świętego Mikołaja
[] W tym dniu odwiedził nas długo oczekiwany gość. Przedszkolaki zaśpiewały mu piosenki po czym zaprosiły do wspólnej zabawy. Na koniec Mikołaj wręczył upominki, a dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: mikołaj ]
21 listopada 2008 r. Bal "Jesienne igraszki"
[] Wyjątkowo piękny bal.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: bale ]
19 listopada 2008 r. Nowy program "Przyjaciele natury"
[] Nasze przedszkole przyłączyło się do programu ochrony środowiska organizowanego przez Fundację Nasza Ziemia i firmę Tymbark. Celem programu jest rozwijanie umiejętności dostrzegania piękna przyrody, kształcenie poczucia odpowiedzialności za jej stan oraz poznawanie zasad ochrony środowiska.


(brak albumu)

[ Kategorie: program | ekologia ]
19 listopada 2008 r. Czy krasnale to skrzaty?
[] Dzisiaj przedszkolaki obejrzały teatrzyk małych form, który zaprezentował sztukę pt. "Krasnale i skrzaty". Przedstawienie miało pomóc dzieciom zrozumieć, że każde dziecko jest inne i powinno być akceptowane oraz darzone szacunkiem.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: teatrzyk ]
14 listopada 2008 r. Wizyta w Szkole Podstawowej nr 105
[] Wizyta w Szkole Podstawowej nr 105.


(brak albumu)

[ Kategorie: adaptacja szkolna | szkoła ]
10 listopada 2008 r. Wizyta w Bibliotece Publicznej
[] Wizyta w Nowohuckiej Bibliotece Publicznej.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: biblioteka ]
23 października 2008 r. Film "Król Maciuś I"
[] Dzieci z dwóch starszych grup III i IV wybrały się do kina na film pt. "Król Maciuś I", który powstał w oparciu o powieść Janusza Korczaka pod tym samym tytułem. Mały Maciuś, objął rządy po śmierci ojca. Pragnął, aby wszystkie dzieci były szczęśliwe. Przedszkolaki obejrzały film w skupieniu i z zainteresowaniem. Chętnie odtwarzały potem dzieje młodego króla w swobodnej zabawie.


(brak albumu)

[ Kategorie: wycieczka | kino ]
10 października 2008 r. Zabawy plenerowe
[] Zabawy plenerowe koło Nowohuckiego Centrum Kultury.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: spacer | nck ]
9 października 2008 r. Święto latawca w Szkole 105
[] Dzieci 6 letnie zostały zaproszone na piknik "Święto latawca" do Szkoły Podstawowej nr 105. Organizatorzy przygotowali konkursy na najdłuższy ogon latawca oraz na najładniej ozdobiony i najciekawszy latawiec. Dostaliśmy dyplom za najsłoneczniejszy latawiec. Po tych atrakcjach bardzo smakował dzieciom słodki poczęstunek.


(brak albumu)

[ Kategorie: szkoła | nauka i technika | konkurs ]
6 października 2008 r. Warsztaty w Centrum Jana Pawła II
[] Dzieci 6 letnie brały udział w warsztatach w Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się" przy ulicy Kanoniczej. Dzieci obejrzały film animowany o życiu młodego Karola Wojtyły, nauczyły się piosenki o małym Lolku, układały puzzle i malowały kadry z oglądanego filmu.


(brak albumu)

[ Kategorie: warsztaty | warsztaty religijne | religia ]
1 października 2008 r. Wycieczka do Lasku Mogilskiego
[] Grupa III i IV, korzystając z pogody, pojechały wczoraj do Lasku Mogilskiego. Dzieci obserwowały jesienne zmiany w przyrodzie. Bawiły się też w podchody. Grupa IV schowała się w lesie znacząc trasę dojścia strzałkami. Poukrywała także listy z zadaniami. Grupa III idąc po śladach musiała je odszukać i wykonać. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: wycieczka ]
16 września 2008 r. Wizyta policjantów
[] We wtorek przyszli do przedszkola policjanci. Zapoznali dzieci z zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach oraz opowiedzieli im, jak zachować się w stosunku do osób nieznajomych. Dzieci mogły też obejrzeć i przymierzyć kamizelki odblaskowe.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: bezpieczeństwo ]
1 września 2008 r. Teatrzyk na dobry początek
[] W dniu 1 września dzieci obejrzą przedstawienie pt. "Kot w butach". Teatrzyk jest finansowany przez przedszkole. Życzymy miłej zabawy.


(kliknij miniaturkę)

[ Kategorie: teatrzyk | adaptacja przedszkolna ]