* strony zaktualizowane

Dni Nowej Huty 2013
Modernizację schodów
Modernizację chodnika
[ Strona główna / Internet - Twitter ]Aktualizacja: 4 listopada 2012 r.

Witamy serdecznie w "naszym" nowym serwisie internetowym.

Czwartego listopada b.r. wprowadziliśmy Twittera, aby mogli Państwo wygodnie śledzić zmiany na naszym WWW, także za pomocą urządzeń przenośnych.

Nasz adres: https://twitter.com/sprz102

Z Twittera można korzystać bez rejestracji, ograniczając się jedynie do czytania pojawiających się informacji. Można również zaangażować się zakładając w serwisie własne konto i w ten sposób ułatwić sobie porozumiewanie z nami. Pod jednym wszakże warunkiem, wpisy powinny obejmować jedynie wzajemną wymianę pomysłów, czy też interesujących źródeł informacyjnych, które mogłyby przydać się na naszym WWW. Sprawy przedszkolne lepiej załatwiać/rozwiązywać w przedszkolu, w rozmowie z nauczycielami. :-)

Przypominam, iż osoby mające konto w serwisie Facebook mogą korzystać z Twittera bezpośrednio.

Uwaga: Twitter jest jedynie uzupełnieniem naszego WWW. Nie będzie dublował witryny internetowej, ani jej zastępował, gdyż nie ma takiej możliwości.

Gorąco zachęcamy do korzystanie z tego serwisu. W tym celu każda ze stron przedszkolnego WWW, zawiera odsyłacz do naszego konta na Twitterze u góry, po prawej stronie.