* strony zaktualizowane

Dni Nowej Huty 2013
Modernizację schodów
Modernizację chodnika
[ Strona główna / Organizacja ]Aktualizacja: 1 września 2013 r.

Zapraszamy

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Przedszkole Nr 102 znajduje się w spokojnej i cichej okolicy, z dala od codziennego zgiełku Nowej Huty.

W przedszkolu są 4 oddziały, w każdym po 25 dzieci. Prawidłowy rozwój psychiczny i fizyczny gwarantują jasne i przestronne sale wyposażone w nowoczesne pomoce i kąciki dydaktyczne stymulujące harmonijny rozwój oraz nowe, atrakcyjne zabawki.

Przedszkole posiada ogród, w którym dzieci spędzają dużo czasu, jeśli tylko pozwala na to pogoda.

Systematycznie prowadzimy zajęcia otwarte dla rodziców, aranżujemy konsultacje indywidualne z rodzicami oraz organizujemy warsztaty. Nasza rekomendacją jest zadowolenie dzieci, rodziców i nauczycieli klas I, w których uczą się absolwenci Przedszkola Nr 102.

Czas otwarcia

Przedszkole otwarte jest w godzinach 6.30 - 17.30.

Informacja o opłatach za przedszkole zostanie podana później.

Stawka żywieniowa dzienna wynosi:
1) śniadanie - 1,30 zł
2) obiad - 3,60 zł
3) podwieczorek - 1,10 zł

Opłaty za przedszkole prosimy wnosić do 10 każdego miesiąca.

Grupy i ich opiekunowie

Kadrę pedagogiczną tworzą nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, osoby kreatywne, wykształcone, a przede wszystkim wrażliwe na potrzeby dzieci. Nauczyciele doskonalą swój warsztat pracy poprzez różnorodne kursy, warsztaty i szkolenia. Daje im to możliwość wprowadzania do zajęć z dziećmi m.in. nowych metod nauczania uwzględniających zmiany zachodzące we współczesnym życiu.

Dyrektorem przedszkola jest pani Teresa Pająk (zajrzyj do strony Kontakt).

GRUPA I  (3-latki)  Maleństwa

GRUPA II  (3 i 4-latki)  Puchatki

GRUPA III  (4 i 5-latki)  Tygryski

GRUPA IV  (5 i 6-latki)  Sowy