RUS | GER | ENG
RSSlogo Krakowa

[ Strona główna / Ogłoszenia ] Aktualizacja: 11 kwietnia 2021 21:24

Praca z dzieckiem w domu na czas zamknięcia przedszkola

Przypominamy, że na czas zamknięcia przedszkola wysyłamy nasze propozycje do pracy z dzieckiem w domu. Znajdują się one w zakładce Przedszkole w domu.

 

Propozycje dotyczą zaplanowanej tematyki tygodniowej dla poszczególnych grup wiekowych i są zgodne z podstawą programową.Wesołych Świąt Wielkanocnych!!!
[]

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość...

 

 

Życzą Państwu

Dyrekcja i wszyscy pracownicy Samorządowego Przedszkola nr 102 w KrakowiePrzedszkole w domu

W związku z zamknięciem przedszkola przez najbliższe 2 tygodnie, będziemy wysyłać nasze propozycje do pracy z dzieckiem w domu. Będą one umieszczone w zakładce „Przedszkole w domu”.Zamknięcie przedszkola od 27.03 - 09.04.2021 r.

Szanowni Rodzice

 

Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców, rząd zdecydował o zamknięciu żłobków i przedszkoli w okresie od 27 marca 2021 r. do 9 kwietnia 2021 r. W placówkach będą mogły przebywać dzieci pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej) po wcześniejszym zgłoszeniu do przedszkola.

 

Z uwagi na lockdown i zamknięcie żłobków i przedszkoli rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego, który zostanie wydłużony.

 

Pozdrawiamy. Do zobaczenia.Zmiana godziny języka angielskiego - Gr. I

Informujemy, że w związku ze zmianą godzin pracy nauczyciela j. angielskiego, od 16 marca we wtorki nastąpi zmiana godzin pracy gr. I.

 

Oddział I będzie we wtorki funkcjonował od 7.15 - 15.15.

 

Język angielski w gr. I odbywać się będzie od godz.14.15.Udział w akcji Specjały Regionu
[]

W lutym dzieci z grupy III i IV brały udział w bezpłatnej akcji Specjały Regionu - Coś zdrowego i dobrego.

 

Była to inicjatywa promująca zdrową, regionalną żywność oraz prawidłowe nawyki żywieniowe. Akcja spełnia elementy‌ ‌podstawy‌ ‌programowej.

 

W ramach zrealizowanych zajęć dzieci otrzymały kolorowankę, broszurę dla rodziców oraz książeczkę z przepisami.

 Wyjście na zajęcia sportowe - Gr. IV

11.03. (czwartek) dzieci z grupy IV wychodzą do Szkoły Podstawowej nr 37 na zajęcia sportowe.

 

Zajęcia odbywają się w ogrzewanej hali pneumatycznej obok budynku szkoły. Trwają 45 min.

 

Prosimy, aby dzieci w tym dniu ubrane były w wygodny strój sportowy i miały ze sobą buty sportowe do przebrania i małą wodę w plecaczku lub worku.

 

Wyjście z przedszkola o godz. 9.00.

 

Prosimy o podpisanie się na liście - zgoda na wyjście dziecka oraz podpisanie oświadczenia - zgody dla organizatora zajęć. (dostępne u pań na hollu przy odbiorze dziecka).