RUS | GER | ENG
RSSlogo Krakowa

[ Strona główna / Ogłoszenia ] Aktualizacja: 23 października 2020 14:19

Odwołanie wycieczki - Gr. IV

Informujemy, że wycieczka, która planowana była na środę 28.10.2020 r. dla  Grupy IV została odwołana z powodu obecnej sytuacji epidemicznej.Pasowanie na przedszkolaka - strój

Przypominamy rodzicom, żeby dzieci z Gr. I i II miały na jutro (piątek) odświętny strój na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.Wycieczka - Gr. IV

28.10.2020 r. (środa) dzieci z grupy IV wezmą udział w wycieczce z przewodnikiem - Poznawanie Nowej Huty.

 

Temat wycieczki: Z placu Centralnego do Mogiły, czyli jak powstawała Nowa Huta.

 

Organizatorem wycieczki jest Wydział Edukacji UMK Kraków we współpracy z krakowskimi przewodnikami turystycznymi.  Wycieczka jest bezpłatna.

 

Będzie to wycieczka piesza. Wyjście z przedszkola o godz. 9.00, powrót na obiad. Prosimy, aby dzieci miały w tym dniu wygodny strój i buty oraz mały plecak z wodą i drobną przekąskę.

 

Prosimy o podpisanie zgody na wycieczkę przy odbieraniu dziecka z przedszkola.Ręczniki papierowe

Przypominamy o dostarczeniu do przedszkola ręczników papierowych na październik.Pasowanie na Przedszkolaka

23 października (piątek) odbędzie się w przedszkolu Pasowanie na Przedszkolaka dla dzieci, które w tym roku po raz pierwszy uczęszczają do naszego przedszkola.

 

W grupie I pasowanie odbędzie się o godz. 10.00.

 

W grupie II o godz. 11.00.

 

Dzieci, ze starszych grup, które po raz pierwszy uczęszczają do naszego przedszkola, również w tym dniu będą pasowane na Przedszkolaka w swojej grupie.

 

Wydarzenie to odbędzie się w tym roku bez udziału rodziców. Uroczystość będzie udokumentowana zdjęciami i opisana na stronie internetowej przedszkola.

 

Prosimy, aby dzieci, które będą uczestnikami Pasowania na Przedszkolaka miały w tym dniu odświętny strój.Nowe zdjęcia i tematyka na miesiąc październik

W związku z tym, że rodzice nie mogą wchodzić obecnie na teren przedszkola, umieszczamy nieco więcej aktualnych zdjęć w zakładce Co słychać w grupach. Będą tam prezentowane również wykonywane przez dzieci na zajęciach prace plastyczne.

 

Powstała również nowa zakładka Tematyka zajęć, w której na początku każdego miesiąca umieszczane będą zamierzenia dydaktyczno-wychowawcze zaplanowane na cały miesiąc dla poszczególnych grup. Zamierzenia te w poprzednich latach prezentowane były na gazetce dla rodziców w szatni przedszkolnej.Religia w przedszkolu

Religia w roku 2020/2021 odbywać się będzie tylko w Gr. IV w piątek o godz. 8.45. Siostra katechetka prosi, aby dzieci przyniosły na następną religię zeszyt (może być z zeszłego roku, jesli jest w nim wystarczająco wolnego miejsca).