[ Strona główna / Organizacja ]

Zapraszamy

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Przedszkole Nr 102 znajduje się w spokojnej i cichej okolicy, z dala od codziennego zgiełku Nowej Huty.

W przedszkolu są 4 oddziały, w każdym po 25 dzieci. Prawidłowy rozwój psychiczny i fizyczny gwarantują jasne i przestronne sale wyposażone w nowoczesne pomoce i kąciki dydaktyczne stymulujące harmonijny rozwój oraz nowe, atrakcyjne zabawki.

Przedszkole posiada ogród, w którym dzieci spędzają dużo czasu, jeśli tylko pozwala na to pogoda.

Systematycznie prowadzimy zajęcia otwarte dla rodziców, aranżujemy konsultacje indywidualne z rodzicami oraz organizujemy warsztaty. Nasza rekomendacją jest zadowolenie dzieci, rodziców i nauczycieli klas I, w których uczą się absolwenci Przedszkola Nr 102.

Czas otwarcia/opłaty

Przedszkole otwarte jest w godzinach 6.30 - 17.30.

Opłata za korzystanie z usług przedszkola (poza czasem bezpłatnym od godziny 7.30 - 12.30) wynosi za 1 godzinę:

1) 1,00 zł,
2) 0,50 zł – dla rodzin objętych Programem  Krakowska Karta Rodzinna 3+.
3) 0,50 zł – dla rodzin objętych Programem  Kraków dla Rodziny „N”.
4) 0,00 zł - dla rodzin objętych Programem  Krakowska Karta Rodzinna 3+ oraz Kraków dla Rodziny „N”.

Wszystkich Rodziców zainteresowanych korzystaniem ze stawki 0,50 zł prosimy o dostarczenie do kancelarii przedszkola aktualnych kserokopii dokumentów uprawniających do zniżki.

Stawka żywieniowa dzienna wynosi 10 zł, w tym:

1) śniadanie - 2,10 zł
2) obiad - 6 zł
3) podwieczorek - 1,90 zł

Opłat za korzystanie z usług przedszkola i żywienie dokonujemy do 10 dnia następnego miesiąca, po miesiącu w którym dziecko korzystało z przedszkola na rachunek bankowy podany na stronie internetowej przedszkola (zakładka adres placówki)

Grupy i ich opiekunowie

Kadrę pedagogiczną tworzą nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, osoby kreatywne, wykształcone, a przede wszystkim wrażliwe na potrzeby dzieci. Nauczyciele doskonalą swój warsztat pracy poprzez różnorodne kursy, warsztaty i szkolenia. Daje im to możliwość wprowadzania do zajęć z dziećmi m.in. nowych metod nauczania uwzględniających zmiany zachodzące we współczesnym życiu.

Dyrektorem przedszkola jest mgr Teresa Pająk.

GRUPA I  (3-latki)

• Teresa Jankowicz - szefowa kuchni
  • Urszula Szybecka - kucharka
  • Katarzyna Miechowska - Szczygieł - pomoc kuchenna