RUS | GER | ENG
RSSLogo Nowej Huty

Wspomogła finansowo:
Piknik rodzinny 2013
Dni Nowej Huty 2013
Modernizację schodów
Modernizację chodnika
[ Strona główna / Wydarzenia ] Aktualizacja: 2 marca 2018 18:19

2 marca 2018 Słoneczna Olimpiada w SP nr 105 - Gr. IV
[]
Zobacz galerię

Dzieci z grupy IV uczestniczyły w „X Jubileuszowej Słonecznej Olimpiadzie o Puchar Dyrektora” w Szkole Podstawowej nr 105 na os. Słonecznym.

 

Pomimo dużego mrozu do szkoły dotarło osiem drużyn z okolicznych przedszkoli, które rywalizowały ze sobą w licznych konkurencjach sportowych.

 

Na koniec wszyscy wykonali pracę plastyczną pt. „Ekologiczny tulipan”.

 

Wprawdzie nie zdobyliśmy pucharu (mimo, że nasi przedszkolacy uważali, że byli najlepsi i wykonali najładniejszą pracę plastyczną) ale wszyscy otrzymali medale oraz wspólny dyplom za udział w olimpiadzie.27 lutego 2018 Wycieczka do Klockolandu - Gr. II, III i IV
[]
Zobacz galerię

Dzieci z grupy II, III i IV były we wtorek na wycieczce w Centrum Nauki i Zabawy KLOCKOLAND w Krakowie.

 

Przedszkolaki uczestniczyły w projekcie edukacyjnym „W grodzie Kraka”, gdzie poprzez zabawę klockami Lego, pokaz multimedialny oraz opowiadanie prowadzących poznały ciekawe fakty z historii Krakowa.

 

Na ciekawych zabawach czas szybko ucieka, tak, że dzieci zaskoczone były, że już musimy wracać do przedszkola bo chciałyby zostać tam o wiele dłużej…7 lutego 2018 Teatr Eden "Historia Daniela w jaskini lwów"
[]
Zobacz galerię

Nasze przedszkole odwiedzili aktorzy  z Teatru Eden w Wieliczce, którzy zaprezentowali  przedszkolakom spektakl pod tytułem "Historia Daniela w jaskini lwów".

 

Przedstawienie uczy, że bycie dobrym człowiekiem, się opłaca, ponieważ każdy zostanie wynagrodzony za swoje czyny. Aktorzy zwrócili także uwagę dzieciom, że człowiek zły, czy ten, który kłamie także poniesie konsekwencję za swoje złe występki.Przedstawienie  bardzo się wszystkim podobało, poza tym atrakcją dla dzieci był czynny udział w przedstawieniu.1 lutego 2018 V Zimowe Igrzyska Przedszkolaków AS Progres
[]
Zobacz galerię

Dzieci z grupy IV uczestniczyły w V Zimowych Igrzyskach Przedszkolaków Akademii Sportu Progres.

 

Zawody rozpoczęły się prezentacją poszczególnych grup przedszkolnych i krótką rozgrzewką przy muzyce. Po przygotowaniu organizmu do wysiłku fizycznego rozpoczęły się konkurencje sportowe. Były biegi - sztafeta z toczeniem kuli, wyścigi dżdżownic - skoki w workach obunóż, rzuty piłką do kosza oraz tor przeszkód. Ostatnią konkurencją były mecze piłkarskie rozegrane między przedszkolami na małych boiskach.

 

 Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział.31 stycznia 2018 Bal karnawałowy w przedszkolu
[]
Zobacz galerię

 WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,

 JAK CO ROKU W KARNAWALE

 

 

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często z niecierpliwością wyczekiwany przez dzieci. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

 

W tym roku przedszkolaki z naszego przedszkola bawiły się z wodzirejem z firmy „Pasja”.

 

Wszyscy bawili się wesoło przy muzyce, każdy  miał możliwość spędzenia czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele radości.

 

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.