[ Strona główna / ] Aktualizacja: 22 kwietnia 2023 19:10

22 kwietnia 2023 IX Przegląd Kulinarny "Przedszkolaki Gotują"

Samorządowe Przedszkole nr 104 im. Małego Księcia w Krakowie zaprasza dzieci wraz z rodzicami do udziału w Przeglądzie Kulinarnym "Gotujmy razem – surówka dla niejadka".

Zadaniem uczestników jest wymyślenie przepisu na surówkę, która wzmacnia układ immunologiczny, zawiera wartościowe produkty, podany w prostej formie, aby mógł być przygotowany dla dzieci w przedszkolu.

Każdy uczestnik może przedstawić tylko jeden przepis oraz 2 zdjęcia.

Każdy przepis musi być opatrzony następującymi informacjami:

• imię i nazwisko autorów przepisu (dziecko i rodzic/opiekun), adres e – mail i telefon placówki do której uczęszcza dziecko. (załącznik do odebrania w gr. III w naszym przedszkolu);
  • do każdego przepisu należy dołączyć 1 zdjęcie dziecka w tle podczas wykonywania potrawy oraz 1 zdjęcie – gotowa potrawa.

Treść przepisu oraz zdjęcia powinny być zamieszczone na max 2 stronach kartki A4 jednostronnie zapełnionej.

Prace należy składać do 5.05.2023 (piątek) w grupie Zuchów u pani Małgorzaty Drewniak lub pani Beaty Skucha – Skrzyńskiej w godz. 7.30 do 16.00 lub przesłać pocztą na adres:

Samorządowe Przedszkole nr.104 im. Małego Księcia
os. Hutnicze 14, 31-919 Kraków
z dopiskiem IX Przegląd Kulinarny "Przedszkolaki Gotują"