[ Strona główna / ] Aktualizacja: 5 maja 2021 21:01

5 maja 2021 VIII Przegląd „Teatr Mamy i Taty”

Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do udziału w VIII Przeglądzie „Teatr Mamy i Taty” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 104 oraz Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida.

Rodziny wraz z dziećmi nagrywają przedstawienie dla dzieci przedszkolnych w swoich domach (może to być bajka, inscenizacja, montaż słowno- muzyczny) na płycie CD lub pendrive i dostarczają je do naszego przedszkola do 21.05.2021 r.

Następnie jury, złożone z dzieci i nauczycielek z naszego przedszkola, wyłoni najlepsze przedstawienie i prześle je do organizatora, którym jest Samorządowe Przedszkole nr 104  im. "Małego Księcia" do 26.05.2020 r.

Każde z przedszkoli może reprezentować jedna grupa teatralna.

Jury będzie oceniało oryginalność wykonania, scenografię, kostiumy sceniczne, zaangażowanie rodziców.

Czas trwania nagrania nie może przekroczyć 10 minut.

Rodziny, które zdecydują się na udział w przeglądzie prosimy o zgłoszenie się do 14.05.2021 do grupy IV.

Każde przedszkole otrzyma nagrody ufundowane przez Radę i  Zarząd Dzielnicy XVIII i Samorządowe Przedszkole nr 104.

Serdecznie zachęcamy do udziału w przeglądzie.