[ Strona główna / ] Aktualizacja: 17 listopada 2023 15:21

17 listopada 2023 Przedstawienie muzyczne "O kozach, co wilkom uciekły z talerza"

Nasze przedszkole gościło "Baśniową Kapelę" z przedstawieniem muzycznym pt. "O kozach, co wilkom uciekły z talerza".

Kozy z Liliowego Boru lękające się watahy wilków zostają zmuszone do opuszczenia Kozich Skał. Wędrując po Polsce, wpisują się w historię miast, wsi i regionów (Poznań, Lublin, Zakopane, Kozy, Kraków, Beskidy, Tatry). W trakcie wędrówki narażone są na różne niebezpieczeństwa, gdyż podąża za nimi wilk Fajtłapa i je atakuje. Dzieci są wówczas świadkami komicznych scenek. Ów wilk, to prawdziwy fajtłapa, a kózki skrzętnie to wykorzystują. W czasie występu dzieci brały czynny udział w śpiewaniu łatwo wpadających w ucho piosenek.