[ Strona główna / ] Aktualizacja: 18 maja 2018 20:53

18 maja 2018 Przedstawienie muzyczne "Dorotka w Krainie Oz"

Dzieci ze wszystkich grup obejrzały na scenie Szkoły Muzycznej musical w wykonaniu Teatru Moich Marzeń pt. „Dorotka w Krainie Oz”.

Tytułowa bohaterka sztuki- Dorotka, podczas tornada, przenosi się do krainy Oz, znajdującej się po drugiej stronie tęczy. Tam poznaje Maczkinów, którzy w podziękowaniu za pomoc     w uwolnieniu od złej wiedźmy, wskazują jej drogę do czarnoksiężnika, który może pomóc Dorotce w powrocie do domu. W drodze do Szmaragdowego Grodu Dorotka poznaje Stracha na wróble, który marzy o rozumie, Blaszanego Drwala pragnącego mieć serce i strachliwego Lwa chcącego, aby Oz uczynił go odważnym.

Podczas podróży przyjaciele napotykają wiele niebezpieczeństw, z których wychodzą obronną ręką. Wędrując po bajecznej Krainie Oz dzieci dowiedziały się jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają uczucia, kształtowanie charakteru i wiara w to, że wszystko jest   w zasięgu naszej ręki.