[ Strona główna / ] Aktualizacja: 17 czerwca 2018 12:46

17 czerwca 2018 Piknik rodzinny w ogrodzie przedszkolnym

W piątek w  naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Zgromadzonych gości przywitała pani dyrektor, podsumowując pracę przedszkola i dziękując rodzicom za współpracę. Następnie dzieci zaprezentowały przedstawienie pt. "Z biegiem Wisły".

Po części oficjalnej, dzieci rozeszły się do rodziców i korzystały z licznych konkursów sportowych, dmuchanych zjeżdżalni, karuzeli. Można było również pomalować twarz, puszczać bańki mydlane, malować farbami. Dla głodnych i spragnionych, pracownicy przedszkola przygotowali: fasolkę, kompot i lemoniadę. Rada Rodziców zorganizowała kiermasz ciast upieczonych przez chętnych rodziców. Była również loteria fantowa, w której każdy los był wygrany. Podczas pikniku zorganizowana była kwesta pieniężna dla chorego na białaczkę Dominika. Zebrane pieniądze z kiermaszu ciast Rada Rodziców przeznaczyła na dofinansowanie wycieczki lub innej atrakcji dla dzieci. Pieniądze z loterii, przeznaczone będą na leczenie Dominika.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i wesołą, wspólną zabawę.