[ Strona główna / ] Aktualizacja: 2 października 2019 16:20

2 października 2019 Wycieczka do Parku Lotników - Gr. IV A

W środę  dzieci z grupy IV A wyruszyły na wycieczkę do Parku Lotników na zabawy tropiące "Tropiciele jesieni".

Po zapoznaniu z regułami dzieci podzieliły się na dwa zespoły. Pierwszy zespół wyruszył 10 minut wcześniej. Ich zadaniem było ukryć się w parku, a swoją drogę oznaczyć strzałkami. Dodatkowo dzieci z grupy pierwszej ukryły na trasie koperty z zadaniami do wykonania dla drugiego zespołu.

Drugi zespół bardzo sprawnie odszukał wskazówki - strzałki, znaki i koperty z zadaniami, które wykonał. Dzieci odszukały 6 kolorowych liści, wypatrzyły wiewiórki, zostawiły orzechy dla wiewiórek, nazwały krzak róży i zerwały z niego jeden owoc, zaśpiewały piosenkę i odnalazły ukryte wśród drzew dzieci z zespołu pierwszego. Nagrodą za doskonałe wykonanie zadań była zabawa na placu zabaw w parku.