* strony zaktualizowane

Dni Nowej Huty 2013
Modernizację schodów
Modernizację chodnika
[ Strona główna / Konkursy - Archiwum 2011/2012 ]Aktualizacja: 18 marca 2013 r.

19 maja 2012 r. Zdrowy przedszkolak II - Konstruowanie gry
[] Przedszkolaki skonstruowały grę "Piramida zdrowia" i świetnie się w nią bawią jednocześnie ucząc. Gra została wysłana na konkurs organizowany przez stronę internetową przedszkolowo.pl. Zdobyła nagrodę specjalną w plebiscycie internautów.

(kliknij miniaturkę lub odsyłacze)

[ Kategorie: konkurs | zdrowie | program ]
26 kwietnia 2012 r. Turniej ekologiczny
[] Dzisiaj w przedszkolu odbył się turniej ekologiczny. Przedszkolaki rywalizowały w wielu konkurencjach grupowych, m.in. wrzucaniu papierowych kul do ogródka przeciwników, "sadzeniu drzewek" i zbijaniu kręgli. Rozwiązywały również zagadki z zakresu przyrody i ochrony środowiska. Turniej zakończył się wręczeniem zwycięzcom medali i słodkim poczęstunkiem.

[ Kategorie: konkurs | ekologia ]
14 marca 2012 r. Marzanna lub gaik

[ Kategorie: konkurs | kukiełki | konkurs plastyczny ]
10 marca 2012 r. Rozstrzygnięcie konkursu "Mój przyjaciel kot"
[] W dniu 9 września w Szkole Podstawowej nr 37 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój przyjaciel kot”. Przybyły dzieci z kilku przedszkoli. Przedszkolaki najpierw obejrzały przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy III pt. „Koci raj”, a następnie zostały wręczone dyplomy i nagrody.

Wśród wyróżnionych nie zabrakło naszych reprezentantów - Kacpra W. z grupy III, oraz Jasia z grupy IV, którzy zajęli odpowiednio II miejsce i miejsce III. Dwie dziewczynki otrzymały wyróżnienia - Nikola Ś. z grupy IV i Nikola P. z grupy III. Dzieci przekazały również jedzenie dla kotów ze schroniska, które zebrały w przedszkolu.

[ Kategorie: konkurs | szkoła | konkurs plastyczny | zwierzęta ]
7 marca 2012 r. Konkurs recytatorski
[] Wczoraj w Przedszkolu nr 99 na osiedlu Stalowym odbył się konkurs recytatorski dla dzieci z kilku okolicznych przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowali Patrick i Sylwia z grupy I oraz Edytka i Staś z grupy II. Występy podobały się, a mali artyści otrzymali wyróżnienia, dyplomy i upominki książkowe. Na zakończenie wszyscy uczestnicy konkursu zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

(kliknij miniaturkę i zajrzyj do działu Wideo)

[ Kategorie: konkurs | konkurs recytatorski ]
25 lutego 2012 r. Mój przyjaciel kot

[ Kategorie: konkurs | szkoła | konkurs plastyczny | zwierzęta ]
27 stycznia 2012 r. Rodzinne kolędowanie
[] 26 stycznia 2012 r. w Auli Św. Benedykta przy kościele Matki Bożej Częstochowskiej na osiedlu Szklane Domy, odbył się konkurs "Rodzinne kolędowanie". Nasze przedszkole reprezentowały dwie rodziny - Andrzejka i Stasia z grupy II, które razem zdobyły III miejsce.

W konkursie brały udział rodziny z przedszkoli 96, 98, 102, 104 i 107. Jury oceniało oryginalność wykonania, wykorzystanie instrumentów, stroje sceniczne i zaangażowanie rodzin. Rywalizacja między rodzinami była zacięta, ale przebiegała w miłej atmosferze.

Wszyscy uczestnicy kolędowania otrzymali dyplomy i paczki ze słodyczami, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc pamiątkowe aniołki.

Konkurs uświetnił występ grupy kolędniczej z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr. 5 z Nowej Huty.

[ Kategorie: konkurs | rodzinne kolędowanie | ośrodek kultury ]
27 października 2011 r. Wręczenie nagród
[] Zakończył się konkurs plastyczny "Co nam jesień w darze niesie". Wyróżniono prace: Kacpra W., Madzi i Mateusza M. oraz Nikoli P., a wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Dziękujemy rodzicom za przepiękne prace i zaangażowanie w życie przedszkola.

[ Kategorie: konkurs | konkurs plastyczny ]
20 października 2011 r. Co nam jesień w darze niesie